Nedá mi, sa neposťažovať

  • This topic has 2 hlasy and 2 odpovede.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #48992
    katarina2
    Člen
    Ako by ste sa zachovali, keď napr. ja tu vidím, tú moju “bláznivú” susedu ako narába so svojimi psami, fenkami. Jedna jej sa už tretí týždeň trápi, tak ju svrbí chrbát, že sa chrbtom šúcha o betón na dvore a nahlas hrčí, kňučí a nezavolá veterinára ani s ňou nejde nikde. Hlavná vec, že mňa bude poučovať a pindať keď Beník breše a ona svojich nalezencov z ulice chová ako svine pomyjami a teraz v lete čo boli horúčavy ich nechávala vonku spať – to by ani nevadilo ale dala ich do chlieva k sliepkam, kde je plno špiny a smradu a slepačincov, tak si myslím že tá jedna tam chytila nejakú pliagu aj srsť jej už na jednom mieste vypadla v takom kruhu asi veľkosti veľkého orecha. Tá mladšia fenka má ešte asi dobrú imunitu zatiaľ tá chorá nie je ale ktovie či to nie je chytľavé, možno to aj tak chytí. Ešte dobre že mám koterec kde je Beník od nich izolovaný, aj môj predchádzajúci psík musel chytiť niečo od ich psa, lebo aj predchádzajúci jej podobne aj umrel už a na to aj môj Bobík. Nelieči ich, nechodí s nimi k veterinárovi a možno nie sú ani zaočkované a ked jej niečo poviem len odvrkuje, že nič im nie je, majú sa dobre, hlavná vec , že už má v záhrade len čo ja viem pochovaných 6 psov. Zle sa to počúva keď tá jej fenka chrčí na dvore ako si trie chrbát a robí to veru často, vo dne v noci – chúďa.
    #64673
    heny
    Člen
    Neda sa zavolat na ochranu zvierat?udat ju?
    Alebo sa opýtať veterinára či sa dá niečo robiť
    Je to hrozne:-S
    #64674
    katarina2
    Člen
    Myslela som na to, ale doplatil by na to môj pes, ešte viac by sa na ňom vyvršovala bláznivá, kým nebol v koterci hádzala po ňom všetko možné aj ho oblievala, na druhej strane mi ho aj prikrmovala tými pomyjami čo dáva svojim, darmo som jej povedala nech ho nekŕmi. Nepočúva, ja som už zavolala na ňu aj políciu kvôli ochrane životného prostredia lebo páli v záhrade plasty, pneumatiky a kadejaký toxický odpad a čierny kúdoľ dymu zamoruje okolie, dali jej aj pokutu, asi mesiac som mala od nej pokoj ani sa so mnou nebavila a potom ako keby nič začala znova aj druhýkrát prišla polícia ale to ju už udal iný sused zase zacvakala a nedávno prišla polícia už sama od seba už tretíkrát lebo ten dym zdaleka vidieť, tak sa skryla v dome akože nie je doma… tak si ju vraj predvolajú, odfotili ohnisko z mojej záhrady, je to nepoučiteľný debil! Takúto susedu mať je hotová pohroma, teraz mám tu na dovolenke dcéru aj so svojou rodinou, vnúčik zvykne otvoriť koterec a behajú s Beníkom po celej záhrade, tak som mu prísne nakázala že ku plotu a stretnúť sa so susedinými chorými psami sa nesmie, nech dá na Beníka pozor. Teraz Beník ani nemá o ne záujem lebo sa hrá s vnúčikom a samého ho tam nenecháme.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.