Nase – vase pokroky :)

  • This topic has 10 hlasov and 546 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 346 až 360 (z celkového počtu 547 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61263
    katarina2
    Člen
    Beník bol deň pred štedrým večerom krásne vykúpkaný ešte aj teraz vonia ako nová plyšová hračka. Po okúpkaní dostal svetrík na seba keď ešte večer chcel ísť von ciknúť, lebo ešte nebol celkom suchý,-bála som sa aby po okúpaní neprechladol, ale chvala Bohu zatiaľ si poklepem sme zdravý. Darček pod stromček nedostal len špeciálne Vianočné dobroty dostáva teraz zo stola ako ja aj on, len prihliadam aby tá jeho porcia nebola príliš mastná alebo pre korenená – dostal kus lososa aj so zemiakovým šalátikom bez majonézy a koláče, to len 1 trubičku prázdnu.
    #61008
    Heny, mohla by si sem? 🙂 Minule som rozmýšľala, že ako budeme venčiť cez zimu, ked bude všade sneh, ako zabrániť prechladnutiu a tak.
    #61249
    Katka, nerada zverejňujem svoje t.c. cez internet, teraz sa to strašne znežíva, žačnú ti hocijakí ľudia vyvolávať a ponúkať to či to, ak je nejaké veľmi čudné tc, tak ak zdvihneš hovor, stiahne ti to peniaze, preto ani ja nedvíham cudzím, iba čísla, ktoré mám uložené….
    Tak sa dohodnime tak, že ked to bude reálne, napíšeme si tu a presne sa dohodneme, kde a kedy sa stretneme, dobre? 🙂 ved, ja sem neprestanem chodiť 🙂
    #60995
    😀 presne geppy… ja som mala 55 kg hádam len na základnej škole, ked som sa vyvýjala 😀

    #61264
    heny
    Člen
    Malinky pokrok sme urobili….. vstepila som mu do makovicky, ze ked pridem domov, musi pockat kym sa vyzujem a vyzlecem a az potom sa privitame:)
    Este vcera som mu povedala,, cakaj,, no dnes ako som prisla domov z prace pekne sadol,pockal kym som sa vyzula a kabat zavesila a potom sme sa privitali…:)

    a este taka drobnost s pulovrom,…. vyzliekame sa na chodbe, som ho stale zavolala k sebe a teraz uz vie…. ja sa vyzujem, vyzlecem,a potom vyzleceme pulover….:)

    #61009
    wendy1
    Člen
    Heny podla mna je akurat, ale ty musis vediet.:D
    #61250
    katarina2
    Člen
    No alebo zavoláš lebo ja som Ti t.č. dala, ak nezdvihnem že som si nevšimla tak samozrejme na zmeškaný hovor už nereagujem, lebo to môže byť hocikto…:)DDD
    #60996
    geppy
    Člen
    prave namna krici zo spalne,ze je hladny!!!!!!….ja uz asi zacnem vrazdit 🙂 hahahahahaha
    Ja som mala 55 kil pred asi siestimi rokmi,ale to som drzala dietu (to som vtedy schudla 15 kg)….ale bolo mi fajn…teraz vam ani neprezradim kolko vazim,lebo nato ani nechcem z daleka mysliet ;DDDDD
    Presne na tuto temu by sa dalo rozpravat az az 🙂
    #61265
    katarina2
    Člen
    Výborne heny! Gratulujem, už je fakt poslušný a rozumný, tak môj robí stále cirkus hlavne s obliekaním, vyzliecť sa nechá, hoci aj vtedy poskakuje, stále je ako na pružine.
    #61010
    heny
    Člen
    http://www.trendymilacik.sk/

    hej wendy teraz je akurat 🙂 mozno este 10dkg schudnut by neuskodilo, ale som rada ze vyzera uz lepsie .

    #61251
    Dobre, buď alebo 🙂
    #61266
    heny
    Člen
    Buduci mesiac bude mat 2roky…. boze jak ten cas leti…
    Ked robi cirkus pockaj kym sa ukludni, ignoruj ho a potom to skus znova, jemu to dojde ze aha ked budem divy nikam sa nejde….
    #61011
    heny
    Člen
    z tejto stranky som ja objednavala ::::::::

    http://www.oblecpsa.szm.com/

    #61252
    heny
    Člen
    Dnes som si dala velku rundu s rockym ale bez adoptovanca…. stretli sme dvoch velkych psov, a vsetko bolo ok:) ziadny strach, stekanie, nic….najprv pozicia typu hrudnik na zemi,zadok nahor, ocuchanie sa a slo sa dalej.celkovo bol velmi poslusny….. na poli bol kopec zhnitej slamy, kusok zobral do papule, zakricala som kumne a uz aj letel:)).
    #61267
    heny
    Člen
    Pisem sem,new temu sa mi nechce zakladat…..
    Par dni dozadu som zazila hrozny strach…..:(((

    bola som s rockym vonku,jaaze si dam vacsiu rundu, nech sa vybeha….ideme, a vidim pred nami 2 starsie pani a vlciaka na volno…oproti nim isla ina pani s psom asi po kolena. Ja som ostala stat…..
    Ako sa tie dva psy ocuchali, vlciak zacal,, zabrdat,, do toho druheho psa….potom pani prisla k nam chuda taka roztrasena, nadavala na toho vlciaka…..
    Ja som cakala kym sa tie dve s vlciakom vzdialia….no co cert nechcel oni isli tade kade som chcela ja….zisli z cesty na pole, som si myslela ze pojdeme dalej a potom zideme na pole….

    No vlciak zbadal rockyho…..najprv nic, nadalej sa hral….ked sme sa blizili vlciak ostal stat a sledoval nas..,baby ja som mala srdce v krku!!!! Rockyho som dala na voditko, nieze mi zdrhne od strachu to by som mu pomoct nevedela keby ho vlciak schmatol.
    Ostali sme stat,rocky na lavej strane, vlciak sa z prava pomaly blizil.ja som uz rozmyslala co urobim keby mi zacal do roclyho…..no chvalabohu na 10te zavolanie od panicky odosiel…..

    Nechapem baby, ked mam velkeho psa a viem ze zabrda do cudzich psov alebo sa neznesie so vsetkymi psami,dam ho na vodtiko!!!!!! Takito ludia ma vedia poriadne nasrat!!!!! Viete ako som sa bala?:(

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 346 až 360 (z celkového počtu 547 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.