môj pes zvracia .. ako mu pomôct

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Ja a môj pes môj pes zvracia .. ako mu pomôct

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #49045
    moj pes
    Člen
    ahojte .. porácte mi , ako mám pomôcť môjmu psovi zvracia a nepije , dala som mu polku dec-kej panadol tabletky ale aj tú vi -vrátil ..
    #64942
    katarina2
    Člen
    Ak neje a nepije samozrejme na lačno aj tabletku vyvráti. Ak nepije, už môže byť dehydrovaný, je to nebezpečné. Vyhľadajte lekára aby zistil čo mu je. Inak sa tu takto na diaľku poradiť nedá – to treba vidieť a vyšetriť. Môže to byť hocičo, ale možno len infekcia, no v každom prípade sa treba poradiť s odborníkom a čím skôr to riešiť.
    #94508
    veribr
    Účastník (Participant)

    V takýchto prípadoch treba mať doma Smectu a po troške mu ju dávkovať striekačkou aj nasilu. Dehydratácia je nebezpečná a psík môže skončiť na infúziách. Smectu si objednáš aj tu https://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/ . Treba aj dávať piť čierny čaj a olizovať med aby psíkovi nepadol cukor. To je prvá pomoc. Keď neprichádza zlepšenie, tak jedine k veterinárovi, ale ja by som sa okamžite neponáhľala, pretože veterinár tiež nedokáže v prvom momente nič viac, max.dať injekciu ktorú ty nahradíš smectou a čakať.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.