Ku psovi sucka

  • This topic has 4 hlasy and 3 odpovede.
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #46967
    casperina
    Člen
    Dobry vecer!Chcem sa spytat, planujem zaobstarat si sucku lenze mam doma psa a celkom si neviem predstavit ako riesit situaciu okolo harania pretoze obidvoch chcem do chovu takze sterilizacia nehrozi.Problem je v tom ze mame sice rodinny dom a velikansky dvor ale psa mam nauceneho dnu a nechcela by som ju nejako diskriminovat.Nemate niekto skusenost? Dakujem
    #50849
    Scylla
    Člen
    Mám doma psa a fenu, oba s PP, každý jiného plemene, fenu uchovněnou. Chovat nikdy nebudu (zatím jsem našla tak dva – tři majitele, kterým bych dala štěně s důvěrou). Jde to uhlídat i v bytě, nehoda se nám nestala a nestane. Když jsem doma, pes ví, že fena je “moje” a nenakryje jí, když doma nejsem, důsledně odděluju. Jde to zvládat, jen počítejte s týdnem kňučení z obou stran dveří.
    #50850
    chajati
    Člen
    Dobry den,

    u nas doma je podobna situacia. Taktiez mam v byte fenu a psa. Ide to ustrazit, ked ste doma je to jednoduchsie, ked odchadzam z domu, fena ide vzdy so mnou, alebo su oddeleni. Pri plemene ake chovam musia byt aj dvere dostatocne pevne. U mna je ten problem, ze nas pes ma 13 rokov, reumaticke klby ale ked zaciti harajucu sa fenecku tak to s nim sije a potom tie nohy naozaj bolia.

    #50851
    Dobrý deň! Mám chovnú stanicu a poznám tento problém. Ja to riešim týmto spôsobom psíkov mám na noc naučených tiež spávať vo vnútri inak sú celý deň vonku. V čase hárania sú vonku na striedačku, keď sú doobeda vonku fenky poobede idú dnu a vonku je psík. V noci jednu noc sú snami v spálni fenky, jednu pes v čase, keď je fenka vo vrchole bez kňučania z oboch strán dverí to nie je. Trvá to cca 3 týždne ja mám fenky tri, takže to musíme vydržať cca 5 týždňov našťastie sa začnú hárať jedna po druhej v rovnakom čase. Prajem pekný deň Adamovičová
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.