Kňučiaca fenka

  • This topic has 3 hlasy and 4 odpovede.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #49207
    pretova21
    Člen
    Ahojte, mám skoro 7 ročnú fenku yorka. Nikdy nemala šteniatka. Máme aj v domácnosti ešte druhú yorkšírku-10 mesačnú. Snažíme sa maximálne rozdeliť spravodlivo pozornosť medzi obe, nie je jedna uprednostňovaná pred druhou. Tá staršia momentálne má také obdobie, že stále kňučí, vyžaduje si nadmernú pozornosť, stále na nás poštekáva, nadmerne sa túli. Cez deň je to ok, nevadí mi to, ale v noci nemôžem kvôli tomu spať, neprejde hodina aby ma nezobudila svojim kňúraním a vynucovaním si pozornosti, stále chce byť mojkaná a škrabkaná. 24 hodín v kuse. Prosím máte nejaké typy, že čo môže spôsobovať tento jej momentálny stav a ako to riešiť? Pred tým mala sem-tam rovnaké maniere ale vždy to trvalo max pár hodín. Teraz je to už niekoľko dní. Prosím poraďte, som pracujúci človek a potrebujem sa vyspať. Havinku ľúbim nadovšetko ale nedá sa všetko tolerovať. Ďakujem
    mollyjenny.jpg
    #65691
    heny
    Člen
    ahoj poslat na miesto a ignorovat…:)
    podobne mam doma:)
    #65692
    pretova21
    Člen
    to uz mame odskusane, nepomaha…este sa to zintenzivni
    #65693
    heny
    Člen
    ako dlho si to skusala?? niektore problemy sa nevyriesia zo dna na den…treba celkovo sprisnit dosciplinu…nevenujete sa viac mladsiemu psikovi?? ( nevedomky) ?
    strasia nesmie pocitit ze je zosadena z trona .
    #65694
    olinka55
    Člen
    v tomto pripade absolutne ju ignorovat tym ze jej cokolvek poviete ju v tom iba podporujete a davate jej svoju pozornost

    PS: inak suoer video pozrite si reakciu NO na psika z papieru http://www.stiahnito.sk/sutaz/nemecky-ovciak-vs-karton-terier/32234254

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.