Je pes výborný plavec ?

  • This topic has 9 hlasov and 16 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48175
    Chcela by som sa opýtať či psi naozaj vedia tak výborne plávať ?
    #56996
    Samantha
    Člen
    Moja pitka zacala plavat od prveho momentu, co vosla do vody, ani neviem kedy presne zacala, ale ked vkroci do vody, tak tak lahko ju odtial neni dostat, vydrzi aj hodinu v kuse plavat sem a tam.
    #56988
    Moje 4 mesačné šteniatko borderky plávať nevie. Ale rád sa hraje v malej vode.
    #56989
    Aha…čiže to pes nemusí vedieť plávať či … ? 🙂 😀
    #56990
    No, on keď mal ešte len tri mesiace mal trochu nadváhu tak som ho brala plávať. Najprv som ho len držala a on zaberal nohami. No keď som ho pustila začal klesať. Ale nikdy nechcel vyliezť z vody. Stále som ho musela vyťahovať.
    #56991
    wendy1
    Člen
    Kazdy zdravy pes vie plavat. Zrejme to bolo tou nadvahou ze klesal. Su psy ktore plavanie z urcitych dovodov nemusia. Ci uz strach, trauma, zla skusenost, …
    Vyborny plavec to sa neda povedat, zalezi od kondicie psa, ale ako som napisala kazdy zdravy pes vie plavat, to by musela byt zrejme nejaka vada.
    #56992
    Ehmm…rozumiem a dík… 🙂
    #56993
    Sakul
    Člen
    ahoj moj pava v pohode 🙂 aj 15 M tam a spat co je malo ale na stena staci zatial 5x tam a spat 🙂
    #56994
    🙂
    #56995
    Renatus
    Člen
    Môj Cavalier pláva ako ďábel…keď musí! Ale ak sa len trochu dá, vode sa vyhne na sto honov.Švagor ho vlani zobral na rukách do jazera..tak desať metrov od brehu a položil ho do vody, to boli pichy…ale potom sa švagrovi vyhýbal aby sa to náhodou nezopakovalo…
    #56997
    wendy1
    Člen
    Renatus nikdy nie je dobre davat psika nasilu do vody, treba ho tam dostat formou hry, nie nasilu. To len pre buducnost.
    #56998
    No neviem prečo ale môj pes síce vodu miluje, ale dajak sa mu plávať nechce. Neviem už som aj rozmýšľala či ho nedať do psieho hotela nech ho tam učia…. :/

    —————————————————————————————-
    🙂

    #56999
    heny
    Člen
    Ja sachvalit nemozem:-) neviem ci je to normalne u yorkov, 1vy nemal rad vodu, a rocky takisto. Priatel ho dal do bazenu, trosku si poplaval, ale vode sa inak vyhyba…
    #57000
    A keby som ho dala vycvičiť aby vedel plávať ? Prosím o radu či to mám urobiť alebo nie … 🙂 🙂 😀
    #57001
    Smallblot
    Člen
    Heny, náš tiež vodu nemusí, aj keď sme s ním, aj keď nie sme… jakmile ho dáme do vody, tak hneď pláva k brehu 🙂 A priateľovej sestry YT to isté. 🙂
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.