Horučka

  • This topic has 5 hlasov and 10 odpovedí.
Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48122
    prosim vas ako mozem zistit ci ma pes teplotu? a ak ano co by som mala robit?
    #56672
    Smile
    Člen
    Prajem Vám veľa síl. Držte sa 🙂
    Je mi to ľúto 🙁
    Nech odpočíva v pokoji.
    #56666
    Renatus
    Člen
    To je smutne…a bol starý?
    #56664
    Smallblot
    Člen
    V prvom rade by bol asi taký oťapený, bez života, len by ležal. Kontroluje sa klasicky teplomerom do análneho otvora, samozrejme nie hlboko, aby to pre psíka nebolo bolestivé, najlepšie sú teplomery, ktoré merajú rýchlo, čiže určite nie staré – ortuťové. Ak sa Vám niečo na psíkovi nezdá, tak určite navštívte veterinára, v prípade, že sa Vám podarí zistiť, že psík teplotu má, tak taktiež.
    #56665
    dakujem ale dnes rano zomrel

    #56667
    mala 9 rokov .mala som ju od detstva .strasne moc mi chyba neviem jak to bude dalej.
    #56668
    wendy1
    Člen
    Co mu bolo? Je mi to luto.:-( Aka rasa to bola? Jedna sa mi o vek psika, kedze 9 rokov napr. u kokra je malo. Nedavali ste ho na pitvu? Viem ze je to bolestive, ale ked nahle uhynie psik, tak ja by som to dala asi na pitvu.
    Drzte sa.
    #56669
    Šarplaninec,cistokrvyn s papiermi, povyhraval aj par cien..asi pred mesiacom mu podvaizali nador na labke..a vsetko prebehlo dobre kazdy den sa jej ranka zmensovala uz tam skoro nic nemala aj opuch jej zmizol a potom zrazu prestala zrat a zmenila sa chodila stale len dovnutra a spala, ale nebolo na nej inak vidiet ze by jej nieoc bolo.a potom vcera uz ani nechodila len lezala tak ze zavolame veterinara rano. este o polnoci zila a potom rano. stale tomu nedokazem uverit
    #56670
    wendy1
    Člen
    Nemohol to podcenit veterinar? Nemohol sa nador objavit inde? ALebo nejaka otrava sposobena infekciou, zapalom? Smutne,…
    #56671
    Smallblot
    Člen
    Je mi ľúto Vašej straty 🙁
    #56673
    dakujem
Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.