Cikanie doma, ked pes je zvyknutý len vonku…

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Výcvik psa Cikanie doma, ked pes je zvyknutý len vonku…

  • This topic has 4 hlasy and 6 odpovedí.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47886
    Renatus
    Člen
    Máte niekto s týmto skúsenost?

    Prieteľka ochorela a keď ste na PN-nemali by ste odchádzať z domu…Ale čo so psom, ak Vám nemá kto pomôcť?

    Dá sa nejako “oklamať” hafana, aby to urobil napr.do sprcháča?

    #55440
    wendy1
    Člen
    Ja si myslim ze pred blokom aspon na tych par minut narychlo vybehnut moze. Skoro rano urcite nechodia kontroly a vecer uz tiez nie. Nech si vezme so sebou vonku kos a povie ze ho bola vyniest. POdla mna toto je deptanie psika, ak je raz nauceny chodit von, tak by to nemala od neho chciet aby cikal napr. do sprchaca. Nevie poprosit nejaku susedu alebo vacsie dieta susedy?
    #55441
    Smallblot
    Člen
    Ja som bola na PNke teraz nedávno a veľakrát som si psa išla venčiť sama. Neviem síce ako by reagovala kontrola :), ale bola som odhodlaná im to nejak vysvetliť, že je to dobré aj pre moje zdravie, trošku sa prejsť po čerstvom vzduchu na 15 – 20 minút. 🙂 Neviem či by boli zhovievaví, ale na chvíľku by som asi vybehla zakaždým ked je treba, pokiaľ na tom nie je ozaj vážne… s tým sprchovým kútom by som to asi tiež nerobila, psík sa bude podľa mňa najskôr trápiť, až sa nakoniec pociká a nemusí to byť zrovna do sprchového kútu. To pre neho nebude určite dobré.
    #55442
    Renatus
    Člen
    Tiež som si to takto myslela…ale viac hláv, viac kapusty…Ďakujem.
    #55443
    wendy1
    Člen
    Renatus rozkosna fotka.:-)
    #55444
    Renatus
    Člen
    Hej,ďakujem…úplne náhodná…to bolo prvý aj posledný krát, čo si dovolil dať baretku na hlavu…
    #55445
    rozhodne vám 15 min pomotanie sa v okolí domu nemôže nik zakázať a hlavne psík bez venčenia vám časom odíde na zlyhanie obličiek 🙁
    snugglem.jpg
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.