Chcela som zmeniť profilový obrázok alke nejde to,,,

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra O Havko.sk Chcela som zmeniť profilový obrázok alke nejde to,,,

  • This topic has 2 hlasy and 6 odpovedí.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48731
    katarina2
    Člen
    Niekoľkokrát som sa pokúsila zmeniť profilový obrázok môjho psíka ale nejde to…, odstrániť obrázok sa dalo ale pri nahrávaní nového, naskočí pôvodný čo aj bol – prečo????
    #62720
    Nela2011
    Člen
    Katka, ak nahráš nový obrázok stlač F5 a ukáže ti nový 🙂
    #62721
    katarina2
    Člen
    Ďakujem , zkúsim to.
    #62722
    katarina2
    Člen
    Skúsila som , vidíš? on sa pri stlačení F5 aj ukázal ale aj tak nenaskočil, len starý sa vymazal, skúšala som to znova a znova, nakoniec ma celkom vyhodilo a musela som si znova pýtať heslo, aby som sa vôbec mohla pripojiť. No možno to chcelo najskôr starý odstrániť a na druhýkrát to skúsim znova nový nahodiť, ale už som to v minulosti aj takto robila aj tak mi nahodilo pôvodný, takže ak mi nahodí pôvodný, to znamená, že som zase neuspela…:(C
    #62723
    katarina2
    Člen
    No konečne! – nahralo nový obrázok, teším sa, neviem prečo mi to predtým nevzalo hneď, asi som sa niekde uponáhľala.
    #62724
    Nela2011
    Člen
    Katka, ja keď mením fotku tak najskôr zmažem starú a až po chvíľke nahrám novú, lebo keď dám hneď novú aj, tiež mi ju hneď nenahrá, ale mne túto tvoju fotku novú ukazuje už niekoľko dní, čiže možno len tebe to neukazovalo a nám ostatným áno 🙂
    ale tak do budúcnosti už budeš vedieť ako na to, aby si ju aj ty hneď videla 🙂
    #62725
    katarina2
    Člen
    Ďakujem za vysvetlenie, tak som rada že mi vôbec naskočil nový obrázok.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.