Chat

  • This topic has 9 hlasov and 14 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48635
    Smallblot
    Člen
    Chcela by som sa spýtať, či sa plánujú na havko.sk spraviť nejaké zmeny/úpravy a či je možné prinavrátiť chat? – trošku to tu chýba, keď sme si už na to väčšina aj zvykli…
    #61605
    wendy1
    Člen
    Suhlasim aj ja.:) Chyba nam to.
    #61606
    Denny
    Člen
    I ja určite súhlasím, že chat nám tu veľmi chýba… :)))
    #61607
    heny
    Člen
    ..veru chyba…:(((
    #61608
    havko.sk
    Člen
    Ked ma chcete kontaktovat tam mi poslite PMku, toto si normalne citam obcas. Ten chat zapnem pri najblizsom update. Kedy to bude to slubit neviem.
    dsc00013.jpg
    #61609
    katarina2
    Člen
    Aj fotoalbum keby sa tu dal vložiť nie len profilová fotka – pár milých záberov, trebárs aj v prostredí, kde naši miláčikovia žijú, kde sa hrajú, kade chodia na prechádzky a pod.
    #61610
    geppy
    Člen
    Katarina aj mna to uz napadlo, a nielen fotoalbum ale keby sa tu dali aj stiahnut videa (aby sme sa mohly pochvalit co vedia )…to by bolo fakt super !! 🙂
    #61611
    ja som písala osobnú správu a všetko som tam zahrnula 🙂 snád nám admin vyhovie 🙂
    #61612
    katarina2
    Člen
    To by bolo fakt super geppy, ja mám plno fotiek s drobcom na Facebooku ale aj sem by som ich rada dala. Videjko som zatiaľ nevedela dať ani tam – nevzalo mi neviem prečo, asi by sa malo upraviť rozmerovo, aby prešlo, to zatiaľ nezvládam.
    #61613
    zita
    Člen
    A este profil by bolo mozne upravit tak, aby sa tam mohi zadat udaje aj pre dalsich psov. Nas Max sa urcite citi dotknuty, ze v profile je len Webie aj ked on je hlavny hrdina nasich prispevkov…
    #61614
    geppy
    Člen
    jasne Zita :)…ked ma niekdo dvoch psikov ako ty…inac, dnes som zacala rozmyslat,ze si zaobstaram dalsieho ,,havkaca,,:)
    #61615
    geppy, neprovokuj 🙂 ja ked vidím na fb aké krásne psíky hľadajú domov, tak by som ich brala rad radom, ale nemôžem :/ keby som už tak mala dom 😀 by ste prišli do dalšieho útulku 🙂
    #61616
    wendy1
    Člen
    Bude aj chat? Dobre si s nami vybabral, ani chat ani spravy. HAHA 😀 Kedy budu opat fungovat spravy? 😀
    #61617
    heny
    Člen
    veru, sluboval nam chat a nic :((((
    #61618
    wendy1
    Člen
    Kedy budu opat spravy? PLS.:D
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.