Časté močenie u psíka

  • This topic has 12 hlasov and 39 odpovedí.
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 31 až 40 (z celkového počtu 40 )
  • Autor
    Príspevky
  • #50285
    Denny
    Člen
    Wendy,

    ešte berie ATB cefaseptin, 2x denne jednu tabletku posledný týždeň.

    #50277
    Dobrý deň.Mám sučku Maltezského psíka.Má 2 a pol mesiaca. Chodí za hodinu približne 6x močiť a dosť pije a je. Prejavilo sa to nedávno tak sme s ňou ešte k zverolekárke nešli.My si myslíme, že či by nemohla prechladnuť, keď je vonku tak zima.Môže to s ňou byť vážne? ..Ďakujem..
    #50286
    Smallblot
    Člen
    Podľa mňa to môže byť tými antibiotikami, známej YT tiež boli upozornení, že ho to bude trošku odvodňovať, takže majú rátať s tým, že s ním budú chodiť častejšie von. Myslím si, že sa stav zlepší.
    #50278
    Dobrý deň, samozrejme mohla prechladnúť, odporúčam pobyt v teple a urologický čaj ak to neprejde navštívte veterinára ideálne i zo vzorkou moča ideálne nie viac ako hodinu dve starou…Pekný deň
    #50287
    Denny
    Člen
    Ďakujem Smallblot.
    Tiež tomu už verím 🙂
    #50279
    havko.sk
    Člen
    Dobry den,mame mesačne šteniatko ktoremu mu sa za posledny den zhoršilo dychanie,ako by mal plny noštek ,tak viac dycha ustočkami.Preto ma problem aj sať mlieko,aj keď po troške sa mu to darí.Chcela som som poradiť či je to len nachladnutie ale niečo važnejšie .Zatiaľ ho držim hlavne v teple a oklo ust mu natieram vo vode rozpusteny anopirin.Ďakujem
    #50280
    Dobrý deň, tak s tým anopyrínom to nie je vôbec dobrý nápad…aký máte na to dôvod??? odporúčam zájsť za veterinárom psíka vyšetriť a tak liečiť len tak sa dá určiť do akej miery je to vážne….Pekný deň
    #50281
    moncici
    Člen
    dobry den,

    nasa 1,5 rocna sucka dostala pred niekolkymi dnami psi kasel. Boli sme s nou u veterinara a boli jej nasadene antibiotika.Po zacati liecby kasel hned ustupil,ale dnes,cize na 5 den liecby zacala velmi casto mocit a vela pit. Doteraz mocila priblizne 4 krat denne a dnes to bolo 5 az 6 krat na hodinu. Moze to byt sposobene tym ,ze sa lieci antibiotikami,alebo to bude nieco ine? Dakujem velmi pekne za odpoved…….Monika

    #50282
    Dobrý deň, može to byť dané liekmi ktoré dostala (napr. proti zápalova injekcia na báze kortikoidu ) alebo zápalovy problém prešiel na močové cesty???..myslím že rozumnejšie by bolo sa s týmto poradiť s ošetrujúcim veterinárom….Pekný deň
    #50272
    Dobrý deň, pokiaľ je moč a krvné testy a ultrazvuk brušnej dutiny OK tak snáď sa to vekom upraví, Váš psík ak pije 0,4 -0,5 l denne tak to je na psíka ktorý váži 3,4 kg dosť veľa psík by mal vypiť 60 -80 ml / kg denne + straty dýchaním ak je veľmi teplo, alebo keď ma hnačku alebo zvracia a podobne….. odporúčam minimálne vyšetrenie moču a krvi …. Pekný deň
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 31 až 40 (z celkového počtu 40 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.