,,burizony,, pre psa

  • This topic has 3 hlasy and 7 odpovedí.
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48999
    heny
    Člen
    Viete mi prosim poradit?

    Kupila som,, burizony,, pre psa-neviem ako sa to presne vola, dufam viete co myslim…

    Bolo to lacne, chcem vyskusat,vraj je to bezkaloricke a zaplni psovi zaludok-pripada mi to lepsie ako varit zemiaky….

    Ako sa to pripravuje?vari sa to ako ryza?ci sa to dava len tak surove?

    Dakujem za pomoc

    #64732
    heny
    Člen
    Hallo dievcata,odpiste prosim….ja som tie burizony ochutnala,oni su tvrde,takze si myslim ze ich varit treba…
    #64733
    katarina2
    Člen
    Ja som o nich ešte ani nepočula že existujú, a nie je na tom návod?
    #64734
    zita
    Člen
    vcera som pisala a zdochlo mi pripojenie. Napisem ked budem mat cas. Zatial strucne, zaliat vlaznou vodou alebo vyvarom a pridavat do zradla. Ak varis tak miesto ryze alebo cestovin. Alebo do konzervy ako “objemove zlozka”
    #64735
    zita
    Člen
    Max tie burizony povazuju za nehoraznu drzost. Pouzivam ich len ked nestiham. Teraz mame take ryzove vlocky so zeleninou. Namiesam to s varenym BARFom. Ked uz niet na nic ine cas, tak vlocky zalejem vlaznou vodou a pomiesam s tuniakom z konzervy. Tuto kombinaciu schlemstne bez problemov. Vsetko ostatne musym posypavat struhanym syrom, ktory nasa premlasna mrcha miluje a kvoli nemu mi “odpusti” aj nieco ine ako jeho bezne rizoto s BARFu.
    #64736
    heny
    Člen
    Katka navod na tom neni

    Zitus a ked ich zalejem len tak na par minut nech napucia a zliat ze?sory za blbe otazky
    ja myslim ze mi to zozerie chcem aj ja k tuniakovi davat ,k mletemu masu a ked ma bezmasity den . .
    Asponze ho vies prekabatit:-D

    #64737
    zita
    Člen
    Nase musia byt rozmocene na mraky ale mozno Tvojmu staci navlhcit a zliat
    #64738
    heny
    Člen
    No vcera som ich zaliala vriacou vodou, po ca 15min scedila,zozral ,k tomu mal kura zaludky a zeleninu,zozral to:)jupii
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.