boji sa plavat

  • This topic has 7 hlasov and 20 odpovedí.
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 16 až 21 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #56958
    Cvrkina
    Člen
    Tana moja zlata 😀 pocuvaj sak skus taky trik ako ked sme pozerali to video 😀 ze daj nafucku do bazena nech na nu pojde stris ho do vodi a zhodis 😀 ale sak aj nevim skus … 😀
    #56959
    wendy1
    Člen
    A bude sa bat vody este viac ako doteraz a uz ho nedostanete vobec do vody, psik musi ist dobrovolne, podla mna tato rada nie je dobra, dufam ze som nikoho neurazila. Co z toho ked ho raz dostane do vody na nafukovacku a potom? Rychlo sa doplavi na breh a nebude nabuduce doverovat, strata dovery sa tazko dava dokopy.
    #56960
    Cvrkina
    Člen
    Wendy1 nemusis brat vsetko vazne boze sme s tnou kamosky tak co?!
    #56961
    wendy1
    Člen
    To ze ste kamosky neznamena ze ten “trik” je dobry. Tvoja kamoska chcela radu a ci si zvoli rheinu, moju alebo tvoju radu je jej vec a ked chce psika naucit nebat sa vody, tak to treba brat vazne a nie za kazdu cenu ho tam hodit. Je to forum. Napisala som to boze myslim slusne tak co?!
    #56962
    Cvrkina
    Člen
    wendy 1 … prepac ako som sa k tebe spravala … velmi som jej neporadila mas pravdu … 🙁 prepac … viem ze vo viecerych forach si dobre poradila takze preoac :/
    #56963
    wendy1
    Člen
    Nevadi, beriem to s rezervou take poznamky. Velakrat ak sa ludia nevidia a len pisu tak nastanu taketo problemy, lebo ten druhy to pochopi inac alebo sa ho to dotkne a pritom to nie je takto myslene. Ale dakujem za ospravedlnenie.:-) Potesi a klobuk dole, ked som zbadala ze si pisala novy prispevok, tak som ho velmi ani nechcela otvorit, kedze som nevedela co ma tam caka.:-) A pritom obe milujeme psikov, no nie?:-)
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 16 až 21 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.