balkon

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor
    Príspevky
  • #93735
    Geppy1
    Účastník (Participant)

    Ahojte vsetci :)…uz je to vyse roka a pol, co som tu nebola a ani som si nepamatala password..tak som si spravila novy ucet…teraz som Geppy1 (predtym Geppy).Ale prejdem na to dolezite.moja Geppy,uz je to asi 2 mesiace blazni ked idem na balkon!! Totizto 2 mesiace dozadu sa ,,nastahoval,, jeden kocur do jedneho z mojich kvetinacou na balkone.Tym ze prsalo,som ho tam nechala 2 dni…a potom na miesto kde ,,spaval,, som dala kvetinac a od vtedy tam nejde.To by bolo super,lenze moja Geppy…zakazdym ked idem vyvesat pradlo (staci ,ze pocuje tieto slova) zacne knucat,behat,triast sa !!! a bezi ku balkonovym dveram!! a nielen vtedy…uz 2 mesiace ju mam vkuse za ritou :D, lebo si mysli,ze idem na balkon.Ked otvorim dvere a aj dvere zo sietkou proti komarom…zakazdym ju kuse a steka ako sibnuta!!…nikdy taka nebola…vzdy bola kludny pes…nestekavala skoro nikdy.Susedia mi ju vzdy chvalili ako je pekne naucena…co robit?Uz som skusala,ze az ked sa ukludni moze ist na balkon….neviem co robit? a najhorsie je to,ze ma to strasne vytaca…doslova ma zacne boliet zaludok,som z toho nervozna.dakujem kto poradi a odpise.Pekny dnik 🙂

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.