Ako začať…? S tancom…

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Psie športy Ako začať…? S tancom…

  • This topic has 5 hlasov and 11 odpovedí.
Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47818
    Renatus
    Člen
    Inšpirovaná televíznymi výkonmi šikovných psích tanečníkov, som skúšala niečo aj s mojim Cavalierom…

    Ale niečo nebolo dobre…lebo teraz keď zaznie hudba a ja poviem
    miláčik…tanec,stiahne chvost a uteká sa schovať do pelechu…

    Chichichi…keby mohol,tak mi povie – ” čo si šiši?”

    #54982
    wendy1
    Člen
    Je kniha myslim Tanec so psom, skuste pozriet v knihkupectve. Mozno Vas nejako oslovi.
    #54983
    Tchor
    Člen
    Tanec sice nedelam, ale chyba je v zakladu. Pokud se psem chci cokoli delat musim to vymyslet tak aby pes chtel to delat sam. V okamziku kdy pred spolecnou zabavou pes utika je nekde neco hodne spatne – ve vasem vzajemnem vstahu.
    #54984
    Renatus
    Člen
    Ja som to nadsadila v zmysle “fóru”…neuteká s panickým strachom, ale ani sa nedá povedať, že by sa šiel radosťou pominúť…

    Vie “cúvať”, vie sa “otočiť”…to sme sa naučili nechtiac pri utieraní v našej malej kúpelni…keď som na to prišla, že to robí vedome, napadlo ma trénovať to ako v zmysle “doogdance”…samozrejme, že len pre našu “spoločnú radosť…nie tvrdý dril na nejakú súťaž…

    Len hladám niečo, čo obohatí aj jeho vnútorný život…lebo spanie na gauči až má zvládnuté na 100%…

    #54985
    Tchor
    Člen
    musis najit motivaci ktera poveda psa k tomu aby sam chtel pracovat – to je zaklad uplne vseho. Idealni je pokud se pri te praci dokazes chovat tak ze pro psa je motivaci uz ta vase spolecna prace.
    Zaklad je ze v nacviku vzdycky ukoncis praci driv nez to psa prestane bavit – ze zacatku klidne jen par vterin a zase hra.
    #54986
    Renatus
    Člen
    Skúsila som niečo nové…hafana som posadila, ukludnila a pred ním som naskladala na seba pár kociek a ptom som do nich buchla rukou a povedala som “bác”…

    trikrát som to zopakovala, hafan sa len prizeral…štvrtý krát som dala povel “môžeš”,
    urob “bác”…no a on normálne pomaly prišiel, oňuchal, bachol labkou a spokojne sa na mňa pozrel.

    Tak som ho vychválila…ešte sme zopakovali dva krát a potom sme robili iné…

    No normálne som z neho vytešená…

    #54987
    wendy1
    Člen
    :-)))
    #54988
    zuz
    Člen
    Ako si ho naucila cuvat?
    #54989
    No…išla som učiť Kloe zhodiť kocky…Môžem skonštatovať jedno…Kloe vyhovuje keď kocky zhadzujem ja 😀
    #54990
    Renatus
    Člen
    Mám veľmi malú kúpeľňu a pokiaľ On stojí medzi mnou a dvermi, musí vycúvať, aby som ja vyšla von…začal to robiť tak, že nakúkal, čo robím v kúpelni a keď som sa ja začala pohybovať smerom k dverám, on musel cúvať…
    No a keď som si všimla, že cúva pravidelne, začala som popritom hovoriť “cúvaj” a on cúval a potom aj v izbe…
    #54991
    Renatus
    Člen
    kiki…hahahah…som sa pobavila! Ale však o to ide, pobaviť sa..
    #54992
    No tak moja Kloe asi nepochopila význam… 😀 nevadí .. Ovláda iné triky 😀
Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.