Aj televízia môže vychovávať našich miláčikov.

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Výcvik psa Aj televízia môže vychovávať našich miláčikov.

  • This topic has 2 hlasy and 1 odpoveď.
Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevky
  • #46970
    mmiriboy
    Člen
    Som tu na tomto webe nováčikom, ale dal by som do pozornosti pre Vás možnosť k získaniu filmových dokumentov, ktoré boli odvysielané televíznymi stanicami Nova – Polepšona miláčků a TV Spektrum – Buď já nebo pes! Pre tých ktorí ešte nemali možnosť vydieť ani jednu časť s týchto výchovnovzdelávacích programov by som vysvetlil že sa ide v jednotlivých epizódach o skoro rovnakú dejovú štruktúru a to: Do rodiny ktorá vlastní psa, či viac psov, prípadne mačky prichádza odborník – cvičiteľ, ktorý na základe pozorovania správania sa domácich miláčikov- ešte “nezbedných,agresívnych či neposlušných”, navrhuje a postupne aj praktizuje ich výchovu a výcvik, tak aby boli zvládnuteľní a postupom času sa začlenili do rodiny tak aby ich správanie bolo prijateľné. Veľmi vrelo odporúčam!
    P.S. Jednotlivé časti nájdete na webe: http://www.czshare.com
    #50856
    Scylla
    Člen
    Koukejte na Spektrum – Buď já nebo pes, to mi připadá dobré, ale na Polepšovnu mazlíčků koukejte prosím jako na příklad toho, jak se to dělat nemá. Za celý seriál tam nezazněla jediná rozumná a funkční rada a většina těch psů se zhoršila než zlepšila. Doktorka Žertová tam radí v kostce toto: nesocializovaný pes na lidi, na jiné psy, nesamostatný pes, nevychovaný pes = vyhodit z postele, ingnorovat, dávat mu naprosto nesrozumitelně “mlsík”, vykázat mu jeho “místečko”, které nesmí být na vyvýšeném místě, naučit ho aportovat, učit ho povely na “mlsík” s opakováním jednoho povelu dokola (citát – mslíček, tak ja hodný, k noze, k noze, k noze, k noze…), používání sprejových obojků, chrastících plechovek a kde toho všechno nestačí, tak kastraci, uklidňující léky se závěrečným doporučením – ten pes bude pořád problémový, ve třech letech ho asi budete muset dát utratit!!!! Ten pořad na Nově je vzorem toho, jak to nemá vypadat.
Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.